שאלות ותשובות

לשאול שאלה כזו זה כמו לשאול כמה עולה אוטו , זה תלוי בדגם ובשנת הייצור שלו ולכן גם כאשר מדובר באתר זה תלוי במספר גורמים שלאחר שכלולם ניתן לך הצעת מחיר שווה והוגנת . השירות שלנו מותאם אישית אליך , ולאחר שיחת איפיון איתנו , תגלה שהמחיר זניח לעומת הפוטנציאל הטמון באתר ובמעבר לדיגיטל .
ראשית , "וורדפרס" נחשבת כבית ספר לבניית אתרים ובפלטפורמה זו ניתן לעצב את האתר בדיוק כמו שרוצים . "וורדפרס" מנגישה לכם אתר האתר ומציעה שירותים של אחסון ורכישת דומיין במחיר סימלי אחת לשנה . הלקוח/ה צריכים לדאוג לדומיין ( כתובת האתר ), לתשלום ולעיצוב האתר בזמן שוורדפרס דואגת לשאר הדברים . כפי שכבר עברנו באמצעות "וורדפרס" ניתן לעצב את אתר החלומות שלכם שיכלול את העיצוב המלא שלכם , באמצעות "וורדפרס" תוכלו להביא את עצמכם לאתר אף על פי שאתם לא אלו שבהכרח בונים אותו .
כיום , אנחנו נתקלים בהרבה אנשים בעלי עסקים שטוענים כי הולך להם טוב וכי אתר עלול רק לסבך עבורם את העסק , ומעבר לכך , אף נרתעים מבניית אתר לעסק שלהם ואנו פה בשביל להסביר לכם את הפשטות של הדבר . בעידן הטכנולוגי של היום , כל עסק צריך שיהיו לו מקום בדיגיטל , אתם בעצמכם יכולים לשים לב שכל העסקים הטובים ביותר בשוק ממוקם חזק גם בדיגיטל . אנחנו פה בשביל לבנות לעסק שלכם אתר שיציג אותו בצורה הטובה ביותר וינגיש אותו לכל הלקוחות וכמובן יביא עימו קהלי יעד חדשים .
כיום כל עסק צריך מקום בדיגיטל , כל עסק שמכבד את עצמו ורוצה שהרווחים שלו יצמחו קיים גם בדיגיטל באמצעות אתר / דף נחיתה . אנחנו מציעים את שירותינו לכל סוגי העסקים .
תהליך בניית האתר / דף הנחיתה לוקח בין שבועיים לשלושה שבועות שבמהלכם אנחנו בקשר על בסיס יומי עם הלקוח/ה ומשתפים אותה/אותה בכל התקדמות, אנחנו עובדים על האתר עד שהלקוח מרוצה ב100% ומבטיחים זמינות ושירות איכותי מקצועי .
התשלום לפלטפורמת "וורדפרס" עובד על תשלום שנתי , אחסון האתר + דומיין האתר עולים בסביבות ה200 ש"ח לשנה . במידה ומחליטים לשדרג את נראות האתר ולהתקין אלמנטור פרו , העלות השנתית של תוסף זה היא 239 ש"ח לשנה . בנוסף לכך , קיימת אפשרות לקנות תוספים נוספים שישפרו את נראות האתר . בסיום בניית האתר / דף הנחיתה אנו מעבירים הסבר על המערכת ומסבירים כיצד לתפעל ולתחזק את האתר / דף הנחיתה כדי שתוכלו לעשות זאת בעצמכם , במידת הצורך אנחנו זמינים לכם לכל שאלה לאורך כל שעות היום .
דילוג לתוכן