" למה בכלל אני צריך אתר? "

עסק טוב זה עסק שעונה על כלל הצרכים של הלקוח ואף מוריד מבעל העסק את הכאב ראש  המיותר . וללא ספק אתר מקל על הלקוח ומשפר עבורו את חוויית הקנייה ואת יעילותה . סליקה , ניהול מלאי ודוחות סטטיסטיים יאפשרו לך לנהל את העסק בצורה הכי פשוטה ונוחה . בנוסף , אתר עצמאי משלך יאפשר להיפתח לקהלי יעד חדשים , להיחשף ללקוחות פוטנציאליים 24/7 ולבצע פעולות שיווק יעילות בהרבה. המעבר לדיגיטל חושף את העסק בצורה העניינית ביותר ומראה על האמינות והאיכות של העסק וללא ספק מגדיל את הרווחים פי כמה וכמה .

תהליך בניית אתר :

01

שיחה טלפונית

שיחה ראשונית להיכרות , חשוב לנו כעסק שתדעו מול מי אתם עומדים ותדעו שיש מי שתומך בכם ואיתכם לאורך כל התהליך 

02

איפיון האתר + הצעת מחיר

בשלב השני , נזדקק לאיפיון של העסק ובכך נוכל להציע את הטוב ביותר עבור העסק שלכם , ולאחר מכן נתייעץ ניתן לך הצעת מחיר הוגנת . 

03

בחירת סקיצה

אחרי כל השלבים הבסיסיים , נציג לכם מספר סקיצות שהמומחים שלנו התאימו לעסק שלך ולתחום ההתעסקות בו ,נעזור לכם בעת בחירת הסקיצה ונתחיל לרוץ על כל שלבי האתר

04

פיתוח ובניית האתר

לאחר כל ההתייעצויות והדיבורים לגבי האתר , נגיע לחלק המעשי שבו נתחיל בבניית האתר , נשתף את הלקוח בכל התקדמות ונהיה בסנכרון מלא על מנת שהלקוח יהיה מרוצה ב100% .

05

הוספת סליקת אשראי מקצועית ומוגנת

לאחר שנסיים עם עיצוב האתר , נעבורביחד שלב אחרי שלב על הוספת סליקת אשראי לאתר , בשלב זה אנו נוהגים לעבור עם הלקוחות על הכל על מנת שהלקוח ידע מה הוא עושה ושלא יהיו טעויות ,שלב זה הוא קריטי ולכן חשוב בו מעורבות מלאה של הלקוח .

06

העלאת האתר לאינטרנט + הדרכה על המערכת

לאחר שדאגנו לסליקה מאובטחת אנחנו מעלים את האתר לאוויר , זה הזמן שבו האתר גמור לגמרי ובנוסף אנו נסביר לכם כיצד לתפעל ולתחזק את האתר באופן שוטף . נסביר לכם על המערכת וכל דבר קטן שנחוץ לתפעול האתר * במידת הצורך אנחנו זמינים על בסיס יומי על מנת לעזור לכם במה שצריכים , תרגישו בנוח לפנות לאורך כל שעות היום * .

יצירת קשר

אנחנו מחכים כבר לעבוד ביחד - צרו איתנו קשר !
לכל שאלה / פנייה / בקשה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי